Ukmergės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų ketvirtų klasių mokinių dailiojo rašto konkurso nugalėtojai:

I vietos nugalėtoja:

Lukrecija Stankutė, Ukmergės rajono Deltuvos pargrindinės mokyklos 4 klasės mokinė.

II vietos nugalėtojai:

Dovydas Meškerevičius, Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 4 B klasės mokinys;

Mingailė Pašilytė, Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 4 B klasės mokinė;

Agota Darulytė, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos 4 A mokinė.

III vietos nugalėtojai:               

Ernestas Beinoras, Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 4 B klasės mokinys;

Agnė Petrova, Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 4 A klasės mokinė;

Deimantė Žemaitytė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 4 B klasės mokinė.

 

Ukmergės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų trečių klasių mokinių dailiojo rašto konkurso nugalėtojai:

I vietos nugalėtoja:

Kamilė Matulytė, Ukmergės rajono Želvos gimnazijos 3 klasės mokinė.

II vietos nugalėtojai:

Austėja Kolaitytė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 3 C klasės mokinė;

Viltė Strumeckaitė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 3 C klasės mokinė;

Saulė Narbuntaitė, Ukmergės rajono Želvos gimnazijos 3 klasės mokinė.

III vietos nugalėtojai:               

Ugnė Stankevičiūtė, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos 3 B klasės mokinė;

Abigailė Kulakauskaitė, Ukmergės rajono Veprių pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinė;

Saulė Talačkaitė, Ukmergės rajono Dainavos pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinė.

Ukmergės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų antrų klasių mokinių dailiojo rašto konkurso nugalėtojai:

I vietos nugalėtojai:

Viltė Govorova, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 2 B klasės mokinė;

Akvilė Kaniušaitė, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos 2 C klasės mokinė.

II vietos nugalėtojai:

Jogailė Sašytė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 2 B klasės mokinė;

Jovilė Šniokaitė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 2 B klasės mokinė;

Eivinas Jakubonis, Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 2 B mokinys.

III vietos nugalėtojai:               

Iveta Pratkūnaitė, Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinė;

Urtė Valavičiūtė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 2 B klasės mokinė;

Urtė Sausaitytė, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinė.

 

Ukmergės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių mokinių dailiojo rašto konkurso nugalėtojai:

I vietos nugalėtojai:

Benas Krikštaponis, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos, 1 B klasės mokinys;

Aistė Pociūnaitė, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos, 1 A klasės mokinė;

Austėja Šulcaitė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 1 A klasės mokinė.

II vietos nugalėtojai:

Gabrielė Činikaitė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 1 B klasės mokinė;

Kamilė Juzėnaitė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 1 A klasės mokinė;

Vesta Bartkutė, Ukmergės Pašilės progimnazijos 1 klasės mokinė.

III vietos nugalėtojai:               

Tautvydas Linartas, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos, 1 A klasės mokinys;

Ugnė Krukauskaitė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 1 A klasės mokinė;

Luknė Gudmonaitė, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos 1 B klasės mokinė.